تبلیغات
نشونِ بی نشون - مطالب شهریور 1393
شرط عجیب صادق شیرازی برای هیئت‌های مذهبی/ نامی از شهدا نبرید!
شنبه 29 شهریور 1393 ساعت 08:35 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست نشون بی نشون | ( نظرات )
جریان سید صادق شیرازی برای کمک به برخی از هیئت‌های مذهبی شروطی را گذاشته است که مخالف فرهنگ شهادت و محرم است. شرط عجیب صادق شیرازی برای هیئت‌های مذهبی/ نامی از شهدا نبرید!
به گزارش خبرنگار خبر روز ,  دشمنان اسلام همیشه تلاش کرده اند تا افراطی‌گری های زیادی را به اسم اسلام در جهان تشکیل دهند و با حمایت های پشت صحنه از آنها و همچنین تبلیغ فعالیت های این گروه‌ها چهره ای افراطی از اسلام به نمایش بگذارند.
یکی از این چهره های افراطی طیفی موسوم به صادق شیرازی است که با نام فرقه شیرازی در کشور شناخته می شود.
اخیراً با نزدیک شدن ایام محرم، برخی از هیئت‌ها به دنبال جمع‌آوری کمک‌های مالی برای برگزاری هرچه با شکوه تر عزاداری سید الشهدا هستند.
بر اساس این گزارش، جریان سید صادق شیرازی برای کمک به برخی از هیئت‌های مذهبی شروطی را گذاشته است که مخالف فرهنگ شهادت و محرم است.
شروط این جریان انحرافی در تشیع برای هیئت‌های مذهبی استفاده نکردن از نام شهدا و حتی عکس شهدا در هیئت‌های مذهبی است.
پیش از این نیز طرفداران طیف انحرافی صادق شیرازی به یکی از مداحان اهل بیت حمله کرده و وی را مجروح کرده بودند.
سید صادق شیرازی، برادر سید محمد شیرازی یکی از نزدیکان به ساواک و مخالفین سرسخت امام خمینی (ره) است که در این موارد گوی سبقت را از برادر خود ربوده و موسس فرقه شیرازی شد.
او ساز مخالفت با نظام و انقلاب ایران را کوک کرد و علنا شروع به بدگویی در مورد نظام اسلامی در داخل و خارج کشور نمود.
جریان شیرازی ها که از ابتدا قصد تخریب وجهه تشیع را داشتند و لذا شروع به افتتاح 13 شبکه ماهواره ای به نام های مرجعیت، شبکه جهانی امام حسین 3،2،1 ، الانوار ، بقیع و شبکه های دیگر کردند و در این شبکه ها علنا شروع به بدگویی نسبت به رهبری و مراجع معظم تقلید کردند.
در این میان حتی کار به جایی رسید که در این شبکه و شبکه های طرفدار آنها مانند شبکه فدک که توسط طلبه نمایی به نام یاسر الحبیب در لندن مدیریت می شود، به صورت علنی شروع به وهن مقدسات اسلامی کرد و به عایشه که نزد اهل سنت احترام خاصی دارد و وهن ایشان موجب تفرقه بین مسلمین خواهد شد توهین کرد.
جریان شیرازی بیش از آنکه یک جریان فکری عمیق باشد یک جریان قدرت­طلب سیاسی است که در پوشش مرجعیت و با شعارهای سنتی و سیاست ستیز(سکولاریسم)، به دنبال گسترش نفوذ خود در جامعه شیعی بوده و در این مسیر هر فرد یا جریانی را که به نحوی در مقابل بسط نفوذ خود ببیند با انواع اتهامات اقدام به تخریب وی می نماید. 
از دیگر کارهای آیت الله سید صادق شیرازی ترویج قمه زنی و کارهای خلاف شعائر حسینی در شبکه های ماهواره ای تحت مدیرتش می باشد که حتی در ایام محرم کلیپ های بسیاری از قمه زنی که موجب وحشت مردم جهان از آئین مهربان شیعه می شود را ساخته و در این شبکه ها بارها و بارها پخش می کند و اتفاقا جایی را نیز خودش مخصوص قمه زنی ساخته است که امکانات فیلم برداری از این صحنه ها را دارد.
انتهای پیام/

مرتبط با: سـیاسـی ,

یک حدیث
پنجشنبه 6 شهریور 1393 ساعت 08:52 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست نشون بی نشون | ( نظرات )

چادر مشکی ات برایت مصونیت می آوردبانو....
سه شنبه 4 شهریور 1393 ساعت 04:17 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست نشون بی نشون | ( نظرات )
چادر مشکی ات برایت مصونیت می آوردبانو....
چون گرگها هنوز هم در پی شنل قرمزی ها هستند....


مرتبط با: بصیرت , حجاب ,

شکار هرمس --- بدون سرنشین اسرائیلی
سه شنبه 4 شهریور 1393 ساعت 04:08 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست نشون بی نشون | ( نظرات )
در روز شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، یک فروند هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین رژیم صهیونیستی که از نوع پنهانکار و رادارگریز بوده و قصد ورود به منطقه هسته‌ای نطنز را داشت، پس از رهگیری توسط پدافند نیروی هوا فضای سپاه مورد اصابت موشک قرار گرفت و سرنگون شد۱۰ پست کلیدی در سیطره "فامیل نزدیک" آقای رییس جمهور
یکشنبه 2 شهریور 1393 ساعت 06:14 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست نشون بی نشون | ( نظرات )
 
صفحات
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :